Akçakale Çekici

 

Akçakale Çekici Yol Yardım 7/24

 

Akçakale da birçok oto çekici olmasına rağmen alanında kendini ispatlamış, bölgede sürekli yaptığı işlerle ön plana çıkan Akçakale ekipmanlarımız teknolojiyle uyumlu ayrıca her araç modeline uygun olarak hazırda bulundurulur. Nerede olursa olsun en kısa zamanda bulunduğunuz konuma gelerek, aracınızı oto çekici ile zarar görmeden yetkili servise ya da istediğiniz yere götürmek bizim temel görevimizdir. Ekip olarak teknik personeller alanında bilgili, kaliteli hizmet veren, güler yüzlü ve ne yaptığını bilen sorumluluk duygusu olan çalışma arkadaşlarımızla sizlerleyiz!

 

 

 

Konum Gönder

Akçakale Yol Yardım 7/24 Araç Çekici – Acil Oto Yardım

 

Akçakale de Çekici

Araçlarda meydana gelen arızalar ya da olası bir kazada hareket edemez durum da olan araçların bulunduğu yerden kaldırılması için en yakın oto çekici ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için yapmanız gereken hem bölgede il ve ilçe sınırlarında hizmet veren Akçakale çekici aramanız yeterli olacaktır. Tüm oto çekiciler özel mekanizmaya sahip araçlardır. Hidrolik sistemle çalışan ve elektrik sistemle çalışırlar. Araçlarda bulunan çekicilerin kasa yapıları farklılık göstermektedir. Kayar hasarlı çekiciler, ahtapot çekiciler ya da sabit kasalı çekicilerdir. Burada önemli olan araç bilgisini müşteri temsilcisine aktarmanızdır. Bölgede 24 saat hizmet veren firma tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Müşteri temsilcimiz sizinle iletişim kurarken kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yeteri derece bilgi vermektedir. Ayrıntılı olarak aracınızın bulunduğu konumu, aracınızın bulunduğu konumdan alınıp nereye götürüleceği hakkında bilgi sahibi olduktan sonra yönlendireceğimiz ekip en kısa süreden yanınızda olacaktır. Bulunduğunuz konuma gelen ekip, aracınızın güvenli bir şekilde zarar vermeden taşıta taşınmasını sağlar. Çekiciye yüklenen aracınız tekerlerden sabitleme işlemi yapılarak güvenlik önemli alınır. Titizlikle kontrol edildikten sonra aracınız istediğiniz yere götürülmek üzere yola çıkar. Ve en kısa zamanda aracınız servisinizde olur.

Akçakale Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15 Hemen Arayın

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Acil Yol Yardım Çekici Hattı

 

Ana Sayfa » Akçakale Çekici

 

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

 

Akçakale çekici firmamız uzman personelle daima yanınızdadır. Gece gündüz, uzak yakın demeden aracınızın kaldığı yerden alıp servise götürerek, mağdur olmanız engellenir. Bu süreçte siz değerli müşterilerin memnun kalması için anlayışlı, saygılı, işine sahip çıkan ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler!

 

 


Popüler Aramalar: Akçakale çekici , Akçakale  da çekici , Aköakale oto kurtarma , Akçakale kurtarıcı , Akçakale oto kurtarıcı , Akçakale araç kurtarma , Akçakale araç çekici


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?