Altındağ Çekici

ALTINDAĞ OTO ÇEKİCİ

 

Biz Altındağ oto kurtarma olarak gerek kendi taşıtlarımız gerekse anlaşmalı Ankara oto çekici işletmelerimiz ile gece gündüz demeden her türlü şartta oto çekici hizmeti vermekteyiz. Ekibimizden her türlü oto kurtarma işleriniz için ulaşabilirsiniz bizde size Altındağ oto kurtarma olarak yardımcı olmak için her zaman görev başında sizin bize ulaşmanızı bekliyoruz. Aracınızı sağlıklı bir şekilde oto çekme işlemine alıp aracınız hasar görmeden aracınızı kurtarıyoruz.

Altındağ çekici en hızlı bir şekilde oto çekici hizmetini sizlere hızlıca sunuyoruz. Hemen bizi arayın, aracınızı güvenli şekilde çekme işlemini gerçekleştirelim. Oto çekici hizmeti söz konusu olduğunda En Yakın oto çekici size hizmet etmek için yeter. Oto çekici ihtiyacınız olduğu durumlarda sizlere ekstra hiçbir ücret yansıtmadan hem cebinizi hem aracınızı düşünerek sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanmak istediğinizde araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre veya taşındığınız şehre getirttirmek için size ekibimizle yardımcı oluyoruz ve oto çekme konusunda size en uygun ve kaliteli maliyeti sunuyoruz. Altındağ oto kurtarma olarak Altındağ bölgesinde oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetlerine 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Vinç, araç, kamyonet, minibüse oto çekim işlerinizi profesyonellikle yapıyoruz.

 

Konum Gönder

Altındağ ve Oto Kurtarma 

 

Altındağ Oto Kurtarma

Altındağ Oto Kurtarma Araçlarda meydana gelen arızalar ya da olası bir kazada hareket edemez durum da olan araçların bulunduğu yerden kaldırılması için en yakın oto çekici ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için yapmanız gereken hem bölgede il ve ilçe sınırlarında hizmet veren Altındağ çekici aramanız yeterli olacaktır. En Yakın Çekici aracımız bulunduğunuz noktaya anında gelerek araç taşıma konusunda sizlere en iyi desteği sunar. Tüm oto çekiciler özel mekanizmaya sahip araçlardır. Hidrolik sistemle çalışan ve elektrik sistemle çalışırlar. Araçlarda bulunan çekicilerin kasa yapıları farklılık göstermektedir. Kayar hasarlı çekiciler, ahtapot çekiciler ya da sabit kasalı çekicilerdir. Burada önemli olan araç bilgisini müşteri temsilcisine aktarmanızdır. Bölgede 24 saat Çekici hizmeti veren firma tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Altındağ Çekici numarası ile Müşteri temsilcimiz sizinle iletişim kurarken kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yeteri derece bilgi vermektedir. Ayrıntılı olarak aracınızın bulunduğu konumu, aracınızın bulunduğu konumdan alınıp nereye götürüleceği hakkında bilgi sahibi olduktan sonra yönlendireceğimiz ekip en kısa süreden yanınızda olacaktır. Bulunduğunuz konuma gelen ekip, aracınızın güvenli bir şekilde zarar vermeden taşıta taşınmasını sağlar. Çekiciye yüklenen aracınız tekerlerden sabitleme işlemi yapılarak güvenlik önemli alınır. Titizlikle kontrol edildikten sonra aracınız istediğiniz yere götürülmek üzere yola çıkar. Ve en kısa zamanda aracınız servisinizde olur.

Altındağ Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Altındağ Oto Çekici Kurtarıcı

 

Ana Sayfa » Altındağ Çekici

 

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

ÇEKİCİ HİZMETİ NEDİR?

Altındağ oto çekici her sigorta ve yol yardım paketi içerisinde çekici hizmeti devreye girmektedir. Aracınızın ihtiyacı olduğu her koşulda oto kurtarma sisteminde çekici sizler için tahsis edilecek ve aracınız en yakın oto servise götürülecektir. Oto çekici numarası bu noktada tarafınıza da gerekli ulaşımları sağlamanız için verilmektedir.

×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?