Ataköy Çekici

Ataköy Çekici

Güvenli Çekici Hizmeti

 

Ataköy semtinde 7/24  günün her saatinde aralıksız hizmet veren firmamız her türlü araçların oto kurtarma ile bulunduğu yerden alınıp istenilen bölgeye sevk edilmesini sağlamaktadır.

 

 

Ataköy Oto Çekici

Ataköy çekici . Aracınız bir arıza nedeniyle hareket edemez hale gelebilir, olası bir kaza nedeniyle yolda kalmış olabilir ya da yeni bir araç aldığınızda onun nakledilmesi için hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızı aramanızdır.

 

 

 

Konum Gönder

 

Ataköy Oto Kurtarma

Ataköy Oto Kurtarma en önemli sırrı başarıdır. Başarının olmadığı yerde yaptığınız işin de bir anlamı kalıyor.  Bir iş de en önemli etken güvene dayalı işlerdir.  Firma olarak geldiğimiz seviye bizi durdurmak yerine devamlı üzerine bir şeyler katarak daha da ileriye gitmek en büyük hedefimiz. Aracınız yeni bile olsa araç kullanırken her an arıza verebileceği ve yolda kalabileceğiniz unutulmamalıdır. İşte bu noktada gece gündüz durmaksızın en yakın oto çekici felsefesi ile daima yanınızdayız. Bizi aramanız ile müşteri temsilcimiz konuşma sırasında sizleri sıkmadan iş odaklı olarak gereken bilgileri alıp anında ve hızlı bir şekilde ekibi bulunduğunuz konuma göndermektedir. Gelen ekip titizlikle aracınızı oto çekiciye aktarılması için gerekli güvenlik önlemlerini alır. Ataköy Yol Yardımı En yakın servise ya da sizin isteğiniz doğrultusunda götürmek istediğiniz yere kısa zamanda ulaştırılması sağlanır.
Bölgede çekici denilince akla ilk gelen Ataköy çekici zamanında yaptığı oto kurtarmalar ile ön plana çıkmıştır. Maddi boyuta önem vermeyen firma güvene, saygıya, hoşgörüye önem vererek çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Ataköy Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15 

 

Çekici Telefon Numarası Acil

 

Ataköy Yol Yardım Bakırköy

Ataköy Oto çekici firmamız uzman personelle daima yanınızdadır. Gece gündüz, uzak yakın demeden aracınızın kaldığı yerden alıp servise götürerek, mağdur olmanız engellenir. Her zaman  Çekici araçları ile  siz değerli müşterilerin memnun kalması için anlayışlı, saygılı, işine sahip çıkan ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler!

Ataköy Çekici,  Ataköy Oto Kurtarma, Ataköy Oto Çekici

 

×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?