Muğla Yatağan Çekici
10 Aralık 2019
Havran Çekici
11 Aralık 2019

Ayvalık Çekici

Ayvalık Çekici Hizmetleri Yol Yardım ve Oto Kurtarma için hemen arayın 7/24 Uygun Fiyat !

Güvenli Çekici Hizmeti

 

Ayvalık  ilçesinde 7/24  günün her saatinde aralıksız hizmet veren firmamız her türlü araçların oto kurtarma ile bulunduğu yerden alınıp istenilen bölgeye sevk edilmesini sağlamaktadır.

 

 

Ayvalık  çekici kendine sürekli yenilikler katarak gücüne güç katar. Aracınız bir arıza nedeniyle hareket edemez hale gelebilir, olası bir kaza nedeniyle yolda kalmış olabilir ya da yeni bir araç aldığınızda onun nakledilmesi için hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızı aramanızdır.

 

 

 

Konum Gönder

 

Ayvalık  Oto Kurtarma

Ayvalık Oto Kurtarma en önemli sırrı başarıdır. Başarının olmadığı yerde yaptığınız işin de bir anlamı kalıyor. Sizlerin duyduğu güven bizim en sihirli anahtarımızdır. Bir iş de en önemli etken güvene dayalı işlerdir. Yılların verdiği deneyimle oto çekici alanında basamakları teker teker çıkarak ilerliyoruz. Firma olarak geldiğimiz seviye bizi durdurmak yerine devamlı üzerine bir şeyler katarak daha da ileriye gitmek en büyük hedefimiz. Arabanız yeni bile olsa araç kullanırken her an arıza verebileceği ve yolda kalabileceğiniz unutulmamalıdır. İşte bu noktada gece gündüz durmaksızın en yakın oto çekici felsefesi ile daima yanınızdayız. Bizi aramanız ile müşteri temsilcimiz konuşma sırasında sizleri sıkmadan iş odaklı olarak gereken bilgileri alıp anında ve hızlı bir şekilde ekibi bulunduğunuz konuma göndermektedir. Gelen ekip titizlikle aracınızı oto çekiciye aktarılması için gerekli güvenlik önlemlerini alır. Hidrolik kaldıraçlar sayesinde aracınıza zarar vermeden çekiciye yüklenmesi sağlanır. En yakın servise ya da sizin isteğiniz doğrultusunda götürmek istediğiniz yere kısa zamanda ulaştırılması sağlanır.
Bölgede çekici denilince akla ilk gelen Ayvalık çekici zamanında yaptığı oto kurtarmalar ile ön plana çıkmıştır. Maddi boyuta önem vermeyen firma güvene, saygıya, hoşgörüye önem vererek çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Ayvalık Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15 

 

Çekici Telefon Numarası Acil

 

Ayvalık  Oto Çekici Yol Yardımı

Ayvalık Oto çekici firmamız uzman personelle daima yanınızdadır. Tatil günleri dahil Gece gündüz, uzak yakın demeden aracınızın kaldığı yerden alıp servise götürerek, mağdur olmanız engellenir. Her zaman hazır bekleyen Çekici araçları ile Bu süreçte siz değerli müşterilerin memnun kalması için anlayışlı, saygılı, işine sahip çıkan ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler!

Balıkesir Ayvalık  Çekici,  Balıkesir Ayvalık  Oto Kurtarma

AlibeyAltınovaAyvalık MerkezKazanAyvalık KöyleriKüçükköySarımsaklıAyvalık MahalleleriAliçetinkaya MahallesiBadavut MahallesiFatih MahallesiFethiye MahallesiFevzipaşa MahallesiGümrük MahallesiHamdibey MahallesiHayrettinpaşa Mahallesiİlkkurşun Mahallesiİsmetpaşa MahallesiKahramanlar MahallesiKazımpaşa MahallesiKemalpaşa MahallesiLaleadası MahallesiMerkez(Altınova) MahallesiMerkez(Küçükköy) MahallesiMithatpaşa MahallesiNamıkkemal MahallesiSakarya MahallesiSefaçamlık MahallesiSelimiye MahallesiŞeytansofrası MahallesiTatlısu MahallesiTellikavak MahallesiTuzla MahallesiVehbibey MahallesiYenimahalleZekibey Mahallesi Çekici, Oto Çekici, Oto Kurtarma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?