Çiğli Çekici

Çiğli Çekici

 

Çiğli ve çevresinde uzun yıllardır hizmet veren İzmir Çiğli çekici bölge halkı tarafından benimsenen bir firma haline gelmiştir. Yolda kalan her araç sahibinin ulaşması için akıllara ilk gelen firma olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Çiğli Oto Kurtarma

Çiğli bölgesinin neresinde kalırsanız kalın geniş bir araç filosu ve nitelikli personelleri ile yol yardım hizmeti vermeye devam etmektedir. Verdiği hizmet politikasında güler yüzü, samimiyeti, güvenilirliği ve ekonomik liliğini hiçbir zaman kaybetmemiştir. Çiğli Oto kurtarma ihtiyacına duyduğunuz anda uzman personeli hemen yanı başınızda. Karayolların da oto çekici hizmeti verebilmek için gerekli olan belgeye sahip taşıtlarla haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

 

 

 

Konum Gönder

Yol Yardım 7/24 Araç Çekici – Acil Oto Yardım Çiğli

Çiğli Oto Çekici

Çiğli  Oto Çekici 

Çiğli nın en önde gelen firmalarından olan Çiğli çekici kaliteli hizmetin yanında işine verdiği sorumluluk duygusu ile çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Whatsapp telefon numarasına göndereceğiniz konum ile ekipler aracına uygun taşıtlar ile yanınızda olacaktır. Başka bir ilden araç taşıma mı gerekiyor. Yine çözüm yolunuz Çiğli çekici firmasından geçmektedir. En yakın oto çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz çünkü firma her türlü sorunu çözmek ve zamanınızı çalmadan hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Zamanın önemli olduğu bu düzende siz değerli müşterilerin mağdur olmaması için özenle çalışmalarına devam etmektedir. Çalışan personeller eğitimli ve alanından sayısız araç kurtarma deneyimine sahip personellerdir.

Kaza durumunda, araç arızasında, yeni bir aracın taşınmasında en güvenilir hizmeti almak istiyorsanız Çiğli çekici firmasına ulaşın. Aracınızın bulunduğu yerden alınıp istenilen servise götürülmesi anına kadar geçen sürede araçlarınız firma garantisi altındadır. Oto çekiciye yüklenmesi sırasında gerekli hassasiyeti sağlar ve aracın en ufak çizilmesine karşı gerekli tedbirleri alır. Her oto çekici hizmeti ile taşınan araçlarınızı kendi araçları gibi benimsediği için Çiğli de akla ilk gelen firma olarak karşınıza çıkmaktadır.

Çiğli Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15 Hemen Arayın

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Çiğli Çekici Acil Yol Yardım Çekici Hattı

 

Ana Sayfa » Çiğli Çekici

 

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

 

Çiğli Oto Kurtarıcı

Çiğli çekici firmamız uzman personelle daima yanınızdadır. Gece gündüz, uzak yakın demeden aracınızın kaldığı yerden alıp servise götürerek, mağdur olmanız engellenir. Bu süreçte siz değerli müşterilerin memnun kalması için anlayışlı, saygılı, işine sahip çıkan ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler!

 

 


Popüler Aramalar: Çiğli çekici , Çiğli de çekici , Çiğli oto kurtarma , Çiğli kurtarıcı , Çiğli oto kurtarıcı , Çiğli araç kurtarma , Çiğli araç çekici, Çiğli Çekici firmaları, Çiğli çekici numarası


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?