Gölbaşı Çekici

Gölbaşı Çekici Yol Yardım

 

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde hizmet vermeye devam eden Gölbaşı çekici yaptığı sayısız oto kurtarma ile ön plana çıkmaktadır. Bölge halkı tarafından benimsenen firma verdiği kaliteli hizmet ile en çok tercih edilme sebebidir.  Aracınız nerede kalırsa kalsın gece gündüz demeden hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Günümüzde evden işe giderken, şehirler arası yolculuk yaparken, ailelerimizle tatile giderken kullandığımız araçlar beklenmedik bir anda yolda kalabilir. En yakın oto çekici hizmeti ile aracınız ne olursa olsun bir telefon kadar uzaklıktadır

 

Konum Gönder

Gölbaşı  Yol Yardım 7/24 Araç Çekici – Acil Oto Yardım

 

Gölbaşı Çekici Farkı

Araçlarınız seyir halindeyken mekanik bir arıza ile yolda kalabilir, lastik patlaması sonucu yolda kalabilir, kaza sonucu aracınız hareket edemez durumda kalabilir. Gölbaşı çekici ile nerede kalırsanız kalın daima yanınızdadır. Çekici numarası ile 24 saat hizmet veren firmaya ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmede bulunduğunuz yerin konumu atarak ve ödeyeceğiniz ücreti de konuştuktan sonra en hızlı bir şekilde ekip yönlendirilir. Araç marka ve modeli ne olursa olsun firmada bulunan uygun araçlarla her türlü taşıtınızı kurtararak istenilen servis noktasına ulaştırılır. Taşıtınızın oto çekiciye yüklenmesi anından servis noktasına ulaştırılması anına kadar olası bir hasara karşı firma garantisinde teslim edilmektedir. Firma aynı zamanda birden fazla araçların çoklu taşıma sistemi ile de hizmet vermektedir. Güvenilir, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile işini layıkıyla yapmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile her geçen gün yenilikler meydana gelmektedir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilen firma müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.

Gölbaşı çekici bünyesinde bulundurduğu oto çekici araçları ile taşıtlarınızın yüklenmesini sağlar. Verdiği hizmet hem kaliteli hem de ekonomik olduğundan bölge halkının birinci tercih sebebi olmasını sağlamaktadır.

Gölbaşı Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15 Hemen Arayın

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Acil Yol Yardım Çekici Hattı

 

Ana Sayfa » Gölbaşı Çekici

 

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

 

Gölbaşı Oto çekici firmamız uzman personelle daima yanınızdadır. Gece gündüz, uzak yakın demeden aracınızın kaldığı yerden alıp servise götürerek, mağdur olmanız engellenir. Bu süreçte siz değerli müşterilerin memnun kalması için anlayışlı, saygılı, işine sahip çıkan ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler!

 

 


Popüler Aramalar: Gölbaşı çekici , Gölbaşın da çekici , Gölbaşı oto kurtarma , Gölbaşı kurtarıcı , Gölbaşı oto kurtarıcı , Gölbaşı araç kurtarma , Gölbaşı araç çekici


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Bayilik Girişi

 
Yardım mı Lazım ?