Gölbaşı Çekici

Gölbaşı Çekici Yol Yardım

 

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde hizmet vermeye devam eden Gölbaşı çekici yaptığı sayısız oto kurtarma ile ön plana çıkmaktadır. Bölge halkı tarafından benimsenen firma verdiği kaliteli hizmet ile en çok tercih edilme sebebidir.  Aracınız nerede kalırsa kalsın gece gündüz demeden hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Günümüzde evden işe giderken, şehirler arası yolculuk yaparken, ailelerimizle tatile giderken kullandığımız araçlar beklenmedik bir anda yolda kalabilir. En yakın oto çekici hizmeti ile aracınız ne olursa olsun bir telefon kadar uzaklıktadır

 

Konum Gönder

Gölbaşı  Yol Yardım 7/24 Araç Çekici – Acil Oto Yardım

Gölbaşı Çekici

Kullanımı 19. Yüzyılda başlayan ve her geçen gün kullanım ihtiyacı, gelişen teknoloji ve nüfus artışı gibi sebeplerle miktarı artan araçlar dolaylı olarak trafiğin de yoğunlaşmasına sebep olmaktadır. Özellikle İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir gibi büyükşehirlerde trafiğin artması birçok kazayı da beraberinde getirmektedir. Yoğun hayatımızın etkisiyle yaptığımız ufak dalgınlıklar veya başka sürücülerin hataları ile sıklıkla kazalar yaşanıyor. İşte tam bu sırada Gölbaşı oto kurtarma ekipleri devreye giriyor.

Uzun süredir araç kullanan sürücülerimiz ufak da olsa mutlaka bir araç arızası veya bir kaza durumu yaşamıştır. Bu nedenle uzun süreli araç kullanan sürücüler bu tarz durumlarda, yeni ehliyet alıp trafikle tanışan sürücülerimize göre daha tecrübelidir. Dilerseniz yeni sürücülerimiz bu konuda biraz daha bilgilendirelim.

Gölbaşı Oto Çekiciye Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyarız?

Genel olarak birkaç maddede özetleyecek olursak;

  • Akü bitmesi
  • Yakıt bitmesi
  • Lastik patlaması
  • Motor veya elektrik arızası
  • Anahtar kilidi ile ilgili problemler ve
  • Kaza durumlarında Gölbaşı çekiciye ihtiyaç duyarız.

Ankara ve çevresinde yaşanacak bütün bu olasılıklarda, Gölbaşı oto çekici ekibine ulaşabilirsiniz. Çocuklarınız aracınızın lambasını açık unuttu, akünüz mü bitti? Yoğun tempo içerisinde aracınızın anahtarını mı kaybettiniz? Kötü yollara maruz kalıp lastiğiniz mi patladı? Dalgınlığınıza geldi, yakıt almayı unuttunuz ve yolda mı kaldınız? Hemen Gölbaşı oto kurtarmaya ulaşıp, destek alabilirsiniz. Sadece gün içerisinde belirli saatlerde değil, 7/24 hizmetinizdeyiz. Günün her saatinde bizden destek alabilirsiniz.

Kolay gibi görünen birçok işlem aslında işin tekniğini bilmediğinizde çok zordur. Ustaların kolaylıkla yaptığı lastik değişimi gibi işlemler, gerekli malzemeleriniz ve lastiğiniz olmadığında veya bu konuda bilginiz olmadığında yapabileceğiniz bir işlem değildir. Çamura saplanan bir aracı kurtarmak da buna örnek verilebilir. Teknik hakkında bilginiz yoksa aracı daha zor bir pozisyona düşürüp, kurtarılmasını zorlaştırabilirsiniz. Bu durumlarda profesyonel ekiplerden destek almak en doğru çözüm olacaktır. Gölbaşı çekici olarak tüm zor koşullarda ve günün her saatinde yanınızda olmayı garanti ediyoruz. Profesyonel çalışanlarımız ile en doğru ve en kısa sürede sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz.

 

Gölbaşı Oto Kurtarma

Araçlarınız seyir halindeyken mekanik bir arıza ile yolda kalabilir, lastik patlaması sonucu yolda kalabilir, kaza sonucu aracınız hareket edemez durumda kalabilir. Gölbaşı Oto Kurtarma ile nerede kalırsanız kalın daima yanınızdadır. Çekici numarası ile 24 saat hizmet veren firmaya ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmede bulunduğunuz yerin konumu atarak ve ödeyeceğiniz ücreti de konuştuktan sonra en hızlı bir şekilde ekip yönlendirilir. Araç marka ve modeli ne olursa olsun firmada bulunan uygun araçlarla her türlü taşıtınızı kurtararak istenilen servis noktasına ulaştırılır. Taşıtınızın oto çekiciye yüklenmesi anından servis noktasına ulaştırılması anına kadar olası bir hasara karşı firma garantisinde teslim edilmektedir. Firma aynı zamanda birden fazla araçların çoklu taşıma sistemi ile de hizmet vermektedir. Güvenilir, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile işini layıkıyla yapmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile her geçen gün yenilikler meydana gelmektedir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilen firma müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.

Gölbaşı çekici bünyesinde bulundurduğu oto çekici araçları ile taşıtlarınızın yüklenmesini sağlar. Verdiği hizmet hem kaliteli hem de ekonomik olduğundan bölge halkının birinci tercih sebebi olmasını sağlamaktadır.

Gölbaşı Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15 Hemen Arayın

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Acil Yol Yardım Çekici Hattı

 

Ana Sayfa » Gölbaşı Çekici

 

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

 

Gölbaşı Oto çekici firmamız uzman personelle daima yanınızdadır. Gece gündüz, uzak yakın demeden aracınızın kaldığı yerden alıp servise götürerek, mağdur olmanız engellenir. Bu süreçte siz değerli müşterilerin memnun kalması için anlayışlı, saygılı, işine sahip çıkan ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler!

 

 


Popüler Aramalar: Gölbaşı çekici , Gölbaşın da çekici , Gölbaşı oto kurtarma , Gölbaşı kurtarıcı , Gölbaşı oto kurtarıcı , Gölbaşı araç kurtarma , Gölbaşı araç çekici


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?