Oto Kurtarıcı. Acil Oto Yol Yardım Hattı

HAKKIMIZDA Oto kurtarıcı, acil oto yol yardım alanlarında hem hizmet vermekte hem de konumunuza en yakın oto çekici firmasını yönlendirmekteyiz. Geçmişte yaşanan kurtarıcı ve acil oto yardım sorunlarının aksine, teknolojinin her alanından yararlanan ekibimiz, asla yarı yolda kalmayacağınız ve hem can hem de mal güvenliğinizi sağlayacak hizmet içeriği sunar. Bu işi yıllardır devam ettirmekte olmaktan ve siz değerli müşterilerimizi her daim memnun etmekten gurur duyarız. Hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim hattımız sayesinde hem uygun fiyatlı çekici hem de hızlı çekici hizmeti almanızı sağlamaktayız. Yolda kalmanın birçok farklı nedeni vardır. Kimi zaman araç arıza yapar, kimi zaman kaza ya da olumsuz hava koşulları yol almanızı, istediğiniz yere gitmenizi engeller. Çekici oto kurtarma ekibimiz hangi durumda hangi sebepten yolda kalmış olursanız olun bir telefon ile yanınızdadır. Tam 81 ilde hizmet vermekte olup ve bizi aradığınızda sizlere uygun, yakın ekip ve ekipmanı verdiğiniz adrese yollamaktayız. Çoklu çekici alanında rakiplerimizi kıskandıracak avantajlar ve hizmet içeriğiyle bir gün değil her gün sizlerleyiz. Uyguladığımız çekici taktikleri sayesinde aracınız hasar görmeden yoldan alırız. Kaza yapmış hasar görmüşse oldukça dikkatli bir şekilde uygun çekiciye yükler ve dilediğiniz adrese ulaştırırız. Profesyonel çekici desteğini, hızlı, uygun fiyatlı ve en önemlisi de güler yüzlü personeller aracılığıyla almak istediğinizde bizi aramanız yeterli olacaktır. Yol yardım desteğini sizlere sunarken, çözüm odaklı düşünür, planlarımızı yapar ve aşama aşama gerçekleştiririz. Geniş servis ağımız ve sizlerle kurduğumuz sağlıklı iletişim ile cevabı net kısa sorular yönelterek hazırlıklı bir şekilde verilen adres de olur veya en yakında ki oto çekici ekibini adrese yönlendirmekteyiz. Oto kurtarma alanında garantili hizmet almanız engelsiz ulaşım sağlamak için bir telefon kadar uzaklıktayız. Ayrıca aracınızda meydana gelen arıza için anında destek olacak ekibimiz alanında deneyimli ustalardan oluşur. Bizi aradığınızda işleyiş şu şekildedir; konum bilgisi, araç bilgisi, yolda kalma nedeni ve hemen ardından dakikalar içerisinde adrese en yakın çekici ekibini yönlendirmektir.

   

Hızlı ve güvenilir bir çekicimi arıyorsunuz ?

Bazı müşterilerimiz hakkımızda neler söylemiş, bizi nasıl değerlendirmiş burada bulabilirsiniz. Güven ve uygun fiyat politikamız ile 7 / 24 sizin için hep buradayız.

Sabah Nermin

İstanbul

İlk defa başıma böyle birşey geldi yolda kaldığımda çok panikledim iyiki size denk geldim çok memnun kaldım

Günay İzzet

Gaziantep

Buraları bilen anında yardım edebilen yanında tamir işlemlerinden anlayan ender firmalardan kesinlikle tavsiye edilir.

Boran Aygün

İzmir

Güneş yada yağış farketmeden sizler için gecenin bir saatinde çok hızlıca yardım için gelirler sürekli çalışırız çok hızlılar güvenliler

×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?