Körfez Çekici

Körfez Çekici Yol Yardım 7/24

 

Körfez Çekici

Kocaeli iline bağlı bir ilçe olan bölgede çok sayıda da oto çekici ya da oto kurtarma olarak geçen firma olmasına rağmen Körfez çekici hem kaliteyi hem de ekonomik olarak öne çıkmaktadır.

Günlük yaşantımızda karayolu taşımacılığında kullandığımız araçlar beklenmedik anda arızadan dolayı ya da yapılan bir kaza sonucu hareket edemez duruma gelebilir. Bu gibi durumlarda en yakın oto çekici hizmetine ihtiyaç duyarız. Ve bölgede araçlarımızı emanet edebileceğimiz güvenilir bir firma ararız. Körfez çekici bölge halkı tarafından benimsenmiş güveni kalite ile birleştirmiş ve müşteri memnuniyetini ortaya çıkaran bir firma olarak sektörde yer edinmiştir.

 

 

 

Konum Gönder

Körfez Yol Yardım 7/24 Araç Çekici – Acil Oto Yardım

 

                                                  Körfez Çekici İle Araçlarınız Güvencede

Oto kurtarma, çoklu taşıma, oto çekici gibi hizmetler veren firma haftanın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet vermektedir. Körfez çekici firması alanında deneyimli ve bölgede sayısız oto kurtarma çalışmaları yapmış profesyonel kadrosu ile hizmet etmektedir.Firmada bulunan oto çekici araçları ile her marka model araçlarının kurtarılması için taşıtlar mevcuttur. Çekiciler üzerinde bulunan ahtapot çekici, kayar çekici ve sabit çekici mekanizmalarla araçlarınız ister yolda ister şarampol de olsun hasar vermeden titizlikle yüklenir.  Çekici numarası ile devamlı hizmet veren firma görüşme sırasında konuşmalar güvenlik nedeni ile kayıt altına alınarak müşteri güvenliği sağlanır. Vereceğiniz konum, gideceğiniz yer, araç markası ve ödeyeceğiniz ücret hakkında bilgi alabilirsiniz. Yönlendirilen ekipler en hızlı şekilde vereceğiniz konuma gelerek karayolu güvenliği sağlandıktan sonra taşıtınız güvenli bir şekilde yükleyerek istediğiniz servis alanına götürülür. Firma aynı zaman da alacağınız yeni araçların da getirilmesi için oto taşıma yöntemini kullanmaktadır. Çekici sektöründe kaliteyi ve profesyonelliği arıyorsanız ilçede yaşayan insanlar gibi sizin de ilk tercihiniz olacaktır.

Körfez Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15 Hemen Arayın

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Acil Yol Yardım Çekici Hattı

 

Ana Sayfa » Körfez Çekici

 

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

 

Körfez çekici ilçede ya da köylerde verdiği kaliteli hizmetlerle bölge halkının güvenini kazanmış ve daha iyi hizmet verebilmek için devamlı yeniliklere açık olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 


Popüler Aramalar: Körfez çekici , Körfez  da çekici , Körfez  oto kurtarma , Körfez  kurtarıcı , Körfez  oto kurtarıcı , Körfez araç kurtarma , Körfez  araç çekici


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?