Maltepe Çekici

 

Güvenli Çekici Hizmeti

Güvenli Çekici Hizmeti

Maltepe Çekici Firmaları

Oto Cekici Firmaları
Oto çekici hizmetleri, oto kurtarıcı hizmetleri, oto kurtarma hizmetleri, yol yardım hizmetleri veya araba çekici hizmetleri olarak adlandırılan bu araçlar, genel anlamda ise çekici sınıflandırması içinde değerlendirilir. Hareket halinde olmayan bu araçların veya herhangi bir arıza yaşayan bu tip araçların herhangi bir yerden başka bir yere nakledilmesi işleminde bu tarz çekicilerden faydalanılır. Aracın herhangi bir arıza durumunda veya kaza yapması durumunda nedenlerle hareket edemiyor oluşu, bu tarz hizmetlerin yardım amaçlı çağırmanın başlıca nedenidir. Bu işlerde kullanılan oto çekici hizmetleri, özel mekanizmaya sahip güçlü araçlardır. Bazı çekici modelleri çalışma sistemi olarak hidrolik sistemle arabayı kaldırıp taşırken bazıları ise elektrikli sistemle çalışır. Bu yüzden de çekicilerin kasa sistemleri de farklılık gösterir.


Maltepe Oto Kurtarma

Oto Kurtarma Hizmeti, Aracınız Kaza Yaptığında, veya Kurtarma İşlerimini gerektirecek bir durumda ise Çekici veya Vinç yardımı ile yapılan işlemdir. Önemli olan aracınızın bulunduğu durumda zarar görmeden kurtarılmasıdır. Size en iyi hizmeti sağlamak amacı ile işinde Profesyonel firmalar ile Hizmet vermekteyiz. Çekici Hizmetleri.


Maltepe Oto Çekici

Oto Çekici Hizmeti; Arızalı, Kazalı veya Araç Nakli ihtiyacınızda Sizin istediğiniz yere Aracın Çekilmesi işlemidir. İşte tamda burada biz sizlere çözüm ortağı olarak En Uygun fiyatlarla kaliteli Çekici hizmeti sunmaktayız. ”Çekici Hizmetleri” olarak 7/24 esasına göre hizmet vermekteyiz

 


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?