Rize Oto Çekici

 

Rize Çekici

Rize ve ilçelerinde oto kurtarma denilince aklan ilk gelen Rize çekici firmasıdır. Zorlu Karadeniz yollarında merkez de ya da köylerde aracınız nerede kalırsa kalsın, oto çekici hizmeti titizlikle verilmektedir.

Teknolojinin bize verdiği yeniliklerle hemen hemen her yerde araçlar olmadan bir yere gidemiyoruz. Ulaşım tercihi olarak kullandığımız araçlar yaşanabilecek bir kazada ya da araç arızası ile yolda hareket edemeyecek durumda ise en yakın oto çekici hizmetine ihtiyaç duyarız. Bu nokta da bölgede sayısız araç kurtarmış olan firma aynı zamanda deneyimli kadrosu ile zorlu Karadeniz yollarını geçerek zaman kaybetmeden aracınızın bulunduğu konuma gelmektedir.  Zamanın önemli olduğu bir devirde kaybedilecek zamanı önemsiyor ve en aza indirecek şekilde çalışmalarını yürütüyor.

 

 

 

Konum Gönder

RizeYol Yardım 7/24 Araç Çekici – Acil Oto Yardım

 

                                                 

Rize Çekiciye Güven

Araçlarımızın bir yerde kalması sonucu bir oto çekici hizmetine ihtiyaç duyarız. Ancak piyasa da bu işi yapan sayısız firmalar mevcuttur. Firmaların çoğu maddiyatı göz önüne alarak hizmetlerine devam ederken Rize çekici müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Güler yüz, sevgi, saygı ve hoşgörüyü kendilerine ilke edinen firma bu çerçevede yaptığı sayısız araç taşıma ile ön plana çıkmaktadır. Güvenin olmadığı yerde bir müşteri bir kez geleceği fikri ile çalışmalarına bu yönde devam etmektedir. Müşteri temsilcisinden, oto çekici personeline kadar eğitimleri güven ve samimiyet odaklı eğitimler vermektedir. Rize ve çevresinde sevilmesinin ve güvenilir olmasının ana sebebi yaklaştığı samimiyet, uygun fiyatlı ve hızlı olması yatmaktadır. Çekici numarası ile 24 saat hizmet veren firma günün her anında kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız konuşmalarda yerin tespiti, araç modeli, gideceğiniz servis noktası ve ödeyeceğiniz ücreti hakkında bilgi alarak aracınıza uygun oto çekici yönlendirilir. Gelen ekip yolda kalan aracın titizlikle yüklenmesi ile ilgili servis noktasına ulaştırır. Ve geçen sürede olası bir hasara karşı firma garantisi altındadır.

Rize çekici yaptığı sayısız uygun fiyatlı çekici hizmetleri ile ilk akla gelen taşıma firması olmayı başarmış ve hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Rize  Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15 Hemen Arayın

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Acil Yol Yardım Çekici Hattı

 

Ana Sayfa » Rize Çekici

 

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

 

Rize Çekici ve Acil Oto Kurtarma hizmetleri, Rize de çekici ihtiyacınızmız var bir telefon kadar yakınız. Bizi aramadan karar vermeyin.

 

 


Popüler Aramalar: Rize çekici , Rize da çekici , Rize oto kurtarma , Rize kurtarıcı , Rize oto kurtarıcı , Rize araç kurtarma , Rize araç çekici , Rize oto çekici


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?