SEYHAN OTO ÇEKİCİ

Gece ve gündüz hiç fark etmeksizin sürekli hizmet halinde olan Seyhan oto çekici firmamız uzun yılların vermiş olduğu oto kurtarma tecrübesi sayesinde görev aldığı tüm oto çekme işlemlerinde profesyonel bir şekilde tamamlamayı güvenle başarmıştır. Özellikle ağır kazalarda bile hiçbir araç modeline zarar vermeden bulunduğu konumdan hiç çizik bile bırakmadan kaldırmakta ve en yakın Seyhan oto kurtarma onarım merkezine götürmektedir. Seyhan oto kurtarma firması, tüm işlerin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlamakla beraber, oto çekme işlemlerinde sizin ve sevdiklerinizin kötü anlarında profesyonel ekibimiz tam donanımla beraber daima yanında olmakta ve nerede olduğunuz fark etmeksizin yardımınıza hızlıca koşmaktadır.

Yolculuğunuz sırasında yaşadığınız arıza sorunlarını ve kazaları engelleyemeyebiliriz, ama geçirdiğiniz zor anların kısa süre içerisinde halledilmesi için tetikte bekliyor ve oto çekme işlemleriniz için Seyhan oto kurtarma firmamız sizin sıkıntılarınızı sonlandırmak için size her daim profesyonel ekibiyle yardım etmeye hazır.

 

Güvenli Çekici Hizmeti

Güvenli Çekici Hizmeti

Uzman Ekibimizin

 

Seyhan oto çekme firmamız ‘Her işin bir ustası vardır’ mantığı ile çıktığı yolda, yıllardır görevlerini kusursuz bir şekilde oto çekme işlemlerini yapmaktadır. Özelliklede şirket bünyesinde görev yapan tüm personellerimiz alanlarında uzman olmakla beraber mesleğin getirdiği tecrübelerle bilgi birikimine sahiptir. Araçların oto kurtarma sırasında deformasyona uğramaması veya yanlış yapılan işlemlerden dolayı mağdur durumda kalmamamız için tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca Seyhan oto kurtarma firması tüm oto kurtarma çalışmalarında indirimli ve avantajlı fiyatlardan oto çekme işlerinizi gerçekleştirir.

Buna ilaveten sürekli gelişen teknoloji ile üretilen oto kurtarma araçları hakkında, firma personellerine detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız bize ulaşmalısınız. Bir vinç operatöründe bulunması gereken tüm özellikleri iyi bilen sürücü personellerimiz, çeşitli testlerden geçirildikten sonra Seyhan oto çekme servisimize katılmaktadırlar. Seyhan oto kurtarma yardım firması sayesinde ister şehir içinde ister şehir dışında isterseniz ıssız yerlerde sevdiklerinizin ulaşım güvenliğini Seyhan oto çekme firmamız ile maksimum bir şekilde sağlayabilirsiniz.

 

×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?