Yenimahalle Çekici

Yenimahalle Oto Çekici

 

Ankara Yenimahalle Oto Çekici , Yenimahalle da birçok oto çekici olmasına rağmen alanında kendini ispatlamış, bölgede sürekli yaptığı işlerle ön plana çıkan Yenimahalle çekici firmamız bir telefon kadar uzaklıktadır.
Ekip ve ekipmanlarımız teknolojiyle uyumlu ayrıca her araç modeline uygun olarak hazırda bulundurulur.  Yenimahalle İlçesi, ve çevresinde Kurtarıcı desteği sunmaktayız. Nerede olursa olsun en kısa zamanda bulunduğunuz konuma gelerek, aracınızı oto çekici ile zarar görmeden yetkili servise ya da istediğiniz yere götürmek bizim temel görevimizdir. Yenimahalle Oto Kurtarma Ekip olarak teknik personeller alanında bilgili, kaliteli hizmet veren, güler yüzlü ve ne yaptığını bilen sorumluluk duygusu olan çalışma arkadaşlarımızla sizlerleyiz!

 

Konum Gönder

Çekici ve Oto Kurtarma Yenimahalle

 

Yenimahalle Oto Kurtarma

Yenimahalle Oto Kurtarma Araçlarda meydana gelen arızalar ya da olası bir kazada hareket edemez durum da olan araçların bulunduğu yerden kaldırılması için en yakın oto çekici ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için yapmanız gereken hem bölgede il ve ilçe sınırlarında hizmet veren Yenimahalle çekici aramanız yeterli olacaktır. En Yakın Çekici aracımız bulunduğunuz noktaya anında gelerek araç taşıma konusunda sizlere en iyi desteği sunar. Tüm oto çekiciler özel mekanizmaya sahip araçlardır. Hidrolik sistemle çalışan ve elektrik sistemle çalışırlar. Araçlarda bulunan çekicilerin kasa yapıları farklılık göstermektedir. Kayar hasarlı çekiciler, ahtapot çekiciler ya da sabit kasalı çekicilerdir. Burada önemli olan araç bilgisini müşteri temsilcisine aktarmanızdır. Bölgede 24 saat Çekici hizmeti veren firma tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Yenimahalle Çekici numarası ile Müşteri temsilcimiz sizinle iletişim kurarken kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yeteri derece bilgi vermektedir. Ayrıntılı olarak aracınızın bulunduğu konumu, aracınızın bulunduğu konumdan alınıp nereye götürüleceği hakkında bilgi sahibi olduktan sonra yönlendireceğimiz ekip en kısa süreden yanınızda olacaktır. Bulunduğunuz konuma gelen ekip, aracınızın güvenli bir şekilde zarar vermeden taşıta taşınmasını sağlar. Çekiciye yüklenen aracınız tekerlerden sabitleme işlemi yapılarak güvenlik önemli alınır. Titizlikle kontrol edildikten sonra aracınız istediğiniz yere götürülmek üzere yola çıkar. Ve en kısa zamanda aracınız servisinizde olur.

Yenimahalle Çekici Telefon Numarası 0546 475 18 15

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Yenimahalle Oto Çekici Kurtarıcı

 

Ana Sayfa » Yenimahalle Çekici

 

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

Yenimahalle Oto Kurtarma

Yenimahalle çekici firmamız uzman personelle daima yanınızdadır. Gece gündüz, uzak yakın demeden aracınızın kaldığı yerden alıp servise götürerek, mağdur olmanız engellenir. Bu süreçte siz değerli müşterilerin memnun kalması için anlayışlı, saygılı, işine sahip çıkan ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler!

Yenimahalle Oto Kurtarma, Yenimahalle Kurtarıcı, Yenimahalle Yol Yardım, Ankara Yenimahalle Oto Çekici, Yenimahalle Araç Çekicisi.

 

 


Popüler Aramalar: Yenimahalle çekici , Yenimahalle da çekici , Yenimahalle oto kurtarma , Yenimahalle  kurtarıcı , Yenimahalle oto kurtarıcı , Yenimahalle araç kurtarma , Yenimahalle araç çekici, Yenimahalle Ankara Çekici, Çekici, Oto Çekici


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?