Adana Çekici Yol Yardım 7/24

Adana  Çekici

Günün her saati Adana ve çevresinde kesintisiz hizmet veren Adana çekici aracınız yolda arıza yaptığında ya da olası bir kaza da durumunda dakikalar içerisinde yanınızda olur.

Hareket edemeyen araçların bulunduğu yerden alınarak ilgili servise taşımacılığını titizlikle yapan firma, diğer firmaların bir adım önüne geçmektedir.  Takdir edersiniz ki rekabet olan yerde hizmet noktası da düşmektedir. Ancak Adana çekici hizmeti önemsediği için müşteri memnuniyet odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Sektörde oto kurtarıcı olarak ilk sıralarda yer almaktadır.

Konum Gönder

Adana Yol Yardım 7/24 – Acil Oto Yardım

Adana Oto Çekici Farkı Ne ?

Adana da yıllardır deneyimli kadrosuyla ve günümüz teknoloji araçlarla hizmet veren bir firmadır. Oto çekici denilince akla ilk gelen Adana araç çekici il ve ilçe sınırlarında hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Günlük yaşamlarınızda zamanın önemi kıymetli ve değerlidir. Bu sebeptendir ki sizin adınıza kaybedilecek zamanı en aza indirmek için 24 saat aralıksız tam kadro ile çalışmaktayız. Başka bir ilden gelirken bu bölgede yolda mı kaldınız? Aracınız arıza mı yaptı? En yakın oto çekici hemen yanınızda. Nerede kaldığınız önemli değil, yapmanız gereken bir telefon kadar yakın olan firmamızı aramanız olacaktır. Atacağınız konum ile adres tarifi yapmadan yönlendireceğimiz ekipler en kısa sürede yanınızdadır. “Aracımı nereye götüreceğim” diye telaş yapmanıza gerek kalmadan isteğiniz doğrultusunda en yakın servise götürülmesi için ekipler sizlere yardımcı olmaktadır. Oto çekicilerde bulunan özel hidrolik ve elektrikli mekanizmalar sayesinde araçlarınıza zarar vermeden bulunduğu konumdan alarak çekiciye yüklenmesi sağlanır. Gerekli güvenlik önlemleri alınarak yüklenen aracınız oto kurtarıcı ile ilgili servise zaman kaybetmeden ulaştırılması sağlanır.

Adana da işini titizlikle yapan ve bu alanda başarıyı yakalamış olan Adana çekici güler yüzlü ve deneyimli personelleri ile kurtarıcı hizmetini layıkıyla yerine getirmektedir

Telefon Numarası 0546 475 18 15 Hemen Arayın

Çekici Telefon Numarası Acil

Adana Acil Yol Yardım Çekici Hattı

Ana Sayfa » Adana Çekici

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

Adana oto çekici firmamız uzman personelle daima yanınızdadır. Sizlere En İyi Çekici  hizmetini verebilmek için Gece gündüz, uzak yakın demeden aracınızın kaldığı yerden alıp servise götürerek, mağdur olmanız engellenir. Biz müşterilerine değer veren firma olarak hep yanınızda ve yolunuzdayız. Bu süreçte siz değerli müşterilerin memnun kalması için anlayışlı, saygılı, işine sahip çıkan ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler!

                                        Adana Oto Kurtarma

Adana Oto Kurtarma sadece Yolda kaldığınızda değil aracınız çamurda kaldığında veya kanal gibi yerlere aracınız girmesi durumunda da sizlere hizmet sağlamaktayız. Bizleri Telefon Numaralarımdan veya Watsapp üzerinde ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Adana da Çekici ve Kurtarıcı firması olarak değerli müşterilerimize tecrübeli ve güleryüzlü personelimizle 7 gün 24 Saat hizmet vermekteyiz.

Şehir hayatının Hızlı ve Akıcı trafiğinde aracını arıza yapabilir ve Oto Kurtarma firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz, bu gibi durumlarda Adana da her bölgede Otobanda, Şehir içinde nerede olursanız olun bizi aramanız ve bulunduğunuz yerin konumunu iletmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz size en yakın aracıyla ulaşarak mağduriyetinizi gidermekte ve aracınızı dilediğiniz yere götürmektedir.


 

×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?