Mersin Çekici Yol Yardım

 

Uygun Fiyatlı Mersin Çekici

Mersin ve ilçelerinde günün her saatinde aralıksız hizmet veren firmamız her türlü araçların oto kurtarma ile bulunduğu yerden alınıp istenilen bölgeye sevk edilmesini sağlamaktadır.

Bu alanda Mersin çekici kendine sürekli yenilikler katarak gücüne güç katar. Aracınız bir arıza nedeniyle hareket edemez hale gelebilir, olası bir kaza nedeniyle yolda kalmış olabilir ya da yeni bir araç aldığınızda onun nakledilmesi için hızlı ve uygun fiyatlı oto kurtarma hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızı aramanızdır.

Mersin Çekici

Mersin çekici hizmeti sunan pek çok firmanın aksine, firmamız bünyesinde bulunan koordine ekibimizin müşteri odaklı hazırladığı farklı hizmet paketleri sayesinde; nokta atışı çözümler sunmak çalışma ilkelerimizin başında yer almaktadır. Ayrıca 7 gün 24 saat Mersin oto çekici hizmeti talep edebileceğiniz mobil müşteri temsilciliklerimizden özel olarak ileteceğiniz talepler de hizmet listenize eklenmektedir. Örneğin; aracınızla yolculuğunuz esnasında bir sorun yaşamanız halinde firmamızı arayarak bir teknik ekip talep ettiniz. Aracınızın yaşadığı teknik sorunların minimal çözümleri için yönlendirmesi sağlanan teknik ekibimiz en kısa sürede konumunuza ulaşacaktır. Ancak sizler teknik ekibin müdahale edeceği zaman diliminde orada olmak istemez ve işlem sonrası ek olarak aracınızın çekilmesini de talep ederseniz hizmet paketinize ek olarak çekim hizmeti de alabilirsiniz.

Mersin çekici firmaları arasında sahip olduğu geniş hizmet ağı, nitelikli araç filosu ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine üstün hizmet sunan şirketimizi tercih etmek her anlamda pozitif sonuçlar almanızı sağlayan bir tercih olacaktır. Hem ekonomik paketleri, hem de ayrıntılı hizmet ve taşıma planlama yöntemiyle sizler için sunduğumuz hizmetin kalitesi uluslararası sektör koşullarını tam anlamıyla temsil etmektedir.

Yalnızca verdiğimiz hizmetin ekonomisiyle değil, ergonomisiyle de müşterilerimizin en son teknolojiyle en üst düzey segmentten faydalanmasını sağlamaktayız. Firmamız tarafından Mersin oto kurtarma hizmetlerinin yönetildiği, çekici aracılığıyla araç taşıma koordinasyon çalışmaları merkezimiz her geçen gün kendini yenileyen bir çalışma anlayışına sahiptir.

Mersin Çekici Hizmeti Aşamalarımız Nelerdir?

Koordinasyon merkezi destek hattımızı aradığınız andan itibaren;

  • Mevcut konumunuz ve ihtiyaç niteliklerinizi belirleyerek dakikalar içerisinde size özel bir başlangıç planı oluşturur.
  • Mersin oto çekici talepleri başlangıç ve bütünsel planlamalar dâhilinde gerçekleştirilir.
  • Firmamıza başvurunuz sonrası en yakın teknik ekibinizin mevcut ihtiyacınıza yönelik kapasite yeterliliği değerlendirilerek yönlendirmesi sağlanır.
  • Akabinde sorununuza sebep olan arıza yahut kazanın müdahale sonrası yola devam etmenizi sağlayacak müdahalesi teknik ekip tarafından yapılabilir durumda ise, koordinasyon merkezi bu hususta ekibi bilgilendirerek müdahale planını uygulamaya başlamaktadır.

Eğer arıza durumunuz veya kaza hasarınız yola devamınızda bir engel teşkil ediyorsa; teknik ekibin size ulaştığı Mersin çekici modelimiz aracınızın taşınması için uygun bulunduğu takdirde çekme işleminiz hemen gerçekleştirilir. Ancak farklı özelliklere sahip bir çekici modeline ihtiyaç olduğuna karar verilirse, koordinasyon merkezi firmamız filosunda bulunan çekici modellerinden hizmetinize uygun olan Mersin oto çekiciyi en hızlı şekilde konumunuza yönlendirerek işleminizin tamamlanmasını sağlamaktadır.

 

 

Mersin Çekici

 

Mersin Oto Çekici’ nin Başarısı Nedir ?

Mersin Oto Kurtarma firmasının en önemli sırrı başarıdır. Başarının olmadığı yerde yaptığınız işin de bir anlamı kalıyor. Sizlerin duyduğu güven bizim en sihirli anahtarımızdır. Bir iş de en önemli etken güvene dayalı işlerdir. Yılların verdiği deneyimle oto çekici alanında basamakları teker teker çıkarak ilerliyoruz. Firma olarak geldiğimiz seviye bizi durdurmak yerine devamlı üzerine bir şeyler katarak daha da ileriye gitmek en büyük hedefimiz. Günlük hayat da nelerle karşılaşabileceğinizi bilemezsiniz. Arabanız yeni bile olsa araç kullanırken her an arıza verebileceği ve yolda kalabileceğiniz unutulmamalıdır. İşte bu noktada gece gündüz durmaksızın en yakın oto çekici felsefesi ile daima yanınızdayız. Bizi aramanız ile müşteri temsilcimiz konuşma sırasında sizleri sıkmadan iş odaklı olarak gereken bilgileri alıp anında ve hızlı bir şekilde ekibi bulunduğunuz konuma göndermektedir. Gelen ekip titizlikle aracınızı oto çekiciye aktarılması için gerekli güvenlik önlemlerini alır. Hidrolik kaldıraçlar sayesinde aracınıza zarar vermeden çekiciye yüklenmesi sağlanır. En yakın servise ya da sizin isteğiniz doğrultusunda götürmek istediğiniz yere kısa zamanda ulaştırılması sağlanır.
Bölgede çekici denilince akla ilk gelen Mersin de zamanında yaptığı oto kurtarmalar ile ön plana çıkmıştır. Maddi boyuta önem vermeyen firma güvene, saygıya, hoşgörüye önem vererek çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Mersin Kurtarıcı Telefon Numarası 0546 475 18 15 Hemen Arayın

 

Çekici Telefon Numarası Acil

Acil Yol Yardım Çekici Hattı

 

Ana Sayfa » Mersin Çekici

Mersin Oto Kurtarıcı Firması

Mersin ve Tüm İlçelerin de Sizlere en uygun Kurtarıcı desteği veren firmamızı arayın Hemen Oto Kurtarma Gönderelim. Hızlı ve Acil Yol yardım hizmetimiz günün her saati vardır, Aracınızla yol da kaldıysanız veya kaza yaptıysanız bir telefon kadar size yakınız.

Hemen AraWhatsApp’tan Yaz

 

 


Popüler Aramalar: Mersin oto kurtarma , Mersin kurtarıcı , Mersin oto kurtarıcı , Malatya araç kurtarma , Mersin araç çekici , Mersin yol yardım


×

Bayimiz olmak ve bu konuda bilgi almak için tıklayınız. Firma Kaydı

 
Yardım mı Lazım ?